Menu

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne
Rok szkolny 2016/2017, I semestr

Lp. Zajęcia pozalekcyjne Nazwisko i imię prowadzącego Dzień
tygodnia
Czas zajęć Sala
1. Kółko matematyczne Dudek Bożena czwartek 13:25-14:10 16
2. Zajęcia wyrównawcze 2e Dudek Bożena środa 8:00-8:45 16
3. Zajęcia wyrównawcze 2c Dudek Bożena środa 13:25-14:10 16
4. Zajęcia wyrównawcze 3e Dudek Bożena piątek 13:25-14:10 16
5. Konsultacje z geografii Przywitowska Beata poniedziałek
czwartek
14:15-15:00 13
6. Konsultacje z chemii Mazurkiewicz Joanna piątek 14:15-15:00 15
7. Zajęcia realizujące projekt edukacyjny w 2d Mazurkiewicz Joanna środa 13:25-14:10 15
8. Poprawy i zaliczenia z j. angielskiego (w miarę potrzeb) Migdalski Jacek piątek 14:15-15:00 22
9. Przygotowanie do egzaminu kl. 3e i 3a co 2 tydzień Waśków Dorota środa
czwartek
14:15-15:00 29
10. Zajęcia ruchowo-taneczne Cichocka Izabela czwartek 14:15-15:00 hala
11. Fakultety z fizyki kl.3 Strzykała Brygida poniedziałek 14:15-15:00 10
12 Koło fizyczno-informatyczne Strzykała Brygida środa 14:15-15:00 12
13. Koło humanistyczne Dudkiewicz Małgorzata czwartek 13:25-14:10 2
14. Zajęcia wyrównawcze kl. 1e, 2c Dudkiewicz Małgorzata środa 13:25-14:10 2
15. Zajęcia wyrównawcze kl. 1b,c Książkiewicz Katarzyna poniedziałek 14:15-15:00 26
16. Zajęcia wyrównawcze kl. 2d Książkiewicz Katarzyna wtorek 14:15-15:00 26
17. Zajęcia wyrównawcze kl. 2a, 3a Poniedziałek Joanna czwartek 13:25-14:10 21
18. Przygotowanie do egzaminu kl. 3 Poniedziałek Joanna czwartek 14:15-15:00 21
19. Zajęcia wyrównawcze kl. 1b, 2a Kurzawska
Irena
czwartek 14:15-15:00 23
20. Przygotowanie do egzaminu Kurzawska
Irena
wtorek 14:15-15:00 23
21. Przygotowanie do egzaminu Mak Wojciech czwartek 13:25-14:10 27
22. Samorząd uczniowski/akademie Mak Wojciech czwartek 14:15-15:00 27
23. SKS- piłka nożna, ręczna Koronowicz Wiesław poniedziałek 14:15-15:00 hala
24. Zajęcia wyrównawcze kl. 1c 3e Sikorska Agnieszka czwartek 14:15-15:00 22
25 Przygotowanie do egzaminu Kucharska-Tankielun Agnieszka czwartek 14:15-15:00 18
26. Zbiórka surowców wtórnych i fakultety Mazurkiewicz Honorata poniedziałek 14:15-15:00 11
27. Przygotowanie do konkursów Mazurkiewicz Honorata środa 14:15-15:00 11
28. Zaj. wyrównawcze z języka polskiego 1a Rebeczko Izabela środa 14:15-15:00 biblioteka
29. Koło historyczne Chudzik Paweł środa 13.25-14.10 20