Menu

Stypendyści

STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 NAZWISKO i IMIĘ KLASA ŚREDNIA
Stojanowski Sławomir 1A 5,07
Martyniuk Natalia 1B 5,27
Dawkrzyc Katarzyna 1B 5,23
Urbaniec Hanna 1B 5,4
Matyszkiewicz Sylwia 1D 5,2
Sajewicz Kornelia 1E 5,13
Mazurkiewicz Bartosz 2B 5,73
Kasprzak Zuzanna 2B 5,3
Burzyńska Barbara 2D 5,63
Suchecka Wiktoria 2D 5,44
Suchecka Aleksandra 2D 5,31
Barczuk Aleksandra 2D 5,25
Jeziorek Karolina 3A 5,0
Wojtuściszyn Aleksandra 3B 5,16
Mazurek Filip 3C 5,22
Szuciak Marcelina 3C 5,22
Stankiewicz Pola 3C 5,06
Orszewska Barbara 3C 5,00
Sajewicz Paulina 3E 5,89
Kuderska Paulina 3E 5,28

 

STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

NAZWISKO i IMIĘ ŚREDNIA
Janowicz Natalia 5,9
Sajewicz Paulina 5,7
Krawczyński Kacper 5,6
Dawkrzyc Natalia 5,4
Kuderska Paulina 5,4
Szuciak Marcelina 5,3
Józefczyn Agnieszka 5,2
Stankiewicz Pola 5,2
Kaczmarek Konrad 5,1
Towarnicki Grzegorz 5,1
Wesołowski Gracjan 5,1

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

11 października 2013 roku  w Regionalnym Centrum Ratownictwa w Witnicy  odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Burmistrza za rok szkolny 2012/13. Wśród stypendystów znaleźli się  uczniowie gimnazjum:  Aneta Bilik (5,8), Joanna Mistrzak (5,9), Adrianna Malec (5,6), Alicja Ożga (5,4), Dominika Chobian (5,2), Karolina Matyszkiewicz (5,2), Kinga Siwak (5,2), Daria Standera (5,2), Kamila Jaśnikowska (5,1), Marcin Domino (5,1), Bartłomiej Podlasiak (5,1),
Grzegorz  Towarnicki (5,1), Konrad Kaczmarek (5,1), Jakub Gaczyński (5,1).

      W   Sali  Strażaków powitał wszystkich Burmistrz Miasta i Gminy  Witnica Pan Andrzej Zabłocki.  O godzinie 10.00 oficjalnie wręczył stypendia i pochwalił za wysokie wyniki w nauce oraz  wniesiony trud . Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Młodzież mogła zwiedzić  muzeum strażackie, z wieży widokowej podziwiać panoramę miasta.

 Zdaniem osób nagrodzonych warto ambitnie dążyć do wysokiej średniej i satysfakcji, jaką daje otrzymanie Stypendium Burmistrza

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

STYPENDIUM BURMISTRZA W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

OTRZYMUJĄ:

klasy trzecie:
Janowicz Aleksandra 5,4
Kopyra Patrycja 5,1
Stojanowska Kinga 5,2
Strzykała Anita 5,5
Kownacka Kinga 5,4
Łukasik Martyna 5,1
Krupecki Michał 5,5
Androniak Dawid 5,4
Zamęcki Adam 5,1
Towarnicka Natalia 5,1
Przywitowska Joanna 5,6
Łapisz Weronika 5,1
Dombek Karolina 5,5

klasy drugie:
Ożga Alicja 5,3
Bilik Aneta 5,2
Malec Adrianna 5,7
Sikorski Jakub 5,7
Zachacz Agnieszka 5,3
Kostecki Michał 5,1
Domino Marcin 5,1
Mistrzak Joanna 5,6
Matyszkiewicz Karolina 5,5

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 STYPENDYŚCI ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

KLASY DRUGIE:

Janowicz Aleksandra
Strzykała Anita
Kołoszyc Karolina
Łukasik Martyna
Krupecki Michał
Leńczyk Michał
Towarnicka Natalia
Szymańska Daria
Przywitowska Joanna
Dombek Karolina

KLASY TRZECIE:

Abramowicz Monika
Biskowska Patrycja
Maćkała Marta
Mazur Karolina
Mazur Marta
Stupak Iwona
Stojanowska Kinga
Hajnrych Dawid
Jocz Oriana
Kaźmierowska Anna
Starzyk Aleksandra
Tytus Izabela
Sikorska Dominika

________________________________________________

STYPENDYŚCI 2010/2011

KLASY DRUGIE

Hajnrych Dawid 5,66
Kaźmierowska Anna 5,66
Jocz Oriana 5,33
Starzyk Aleksandra 5,22
Tytus Izabela 5,1

KLASY TRZECIE

Drozd Aneta 5,63
Smyklińska Alicja 5,4
Ptaszkiewicz Anna 5,4
Siuciak Jakub 5,25
Szuszakiewicz Kinga 5,1
Szuter Alicja 5,43
Wrzesińska Angelika 5,3
Janowicz Adrianna 5,6
Rupniak Klaudia 5,43
Konowalik Kacper 5,37
Starzyk Sara 5,31
Janiów Paulina 5,18
Stojanowski Michał 5,12
Janiów Angelika 5,12
Janiów Paweł 5,12
Barczuk Adrianna 5,1
Rochowczyk Agnieszka 5,31
Wesołowski Mateusz 5,13
Jasik Mariola 5,47

 


STYPENDYŚCI 2009/2010

KLASY DRUGIE:

Drozd Aneta 5,6
Ptaszkiewicz Anna 5,5
Szuszakiewicz Kinga 5,4
Siuciak Jakub 5,2
Dudkiewicz Łukasz 5,1
Szuter Alicja 5,2
Wrzesińska Angelika 5,3
Barczuk Adrianna 5,1
Janiów Angelika 5,2
Janiów Paulina 5,1
Janowicz Adrianna 5,4
Konowalik Kacper 5,2
Rupniak Klaudia 5,4
Starzyk Sara 5,1
Stojanowski Michał 5,1
Rochowczyk Agnieszka 5,1

KLASY TRZECIE:

Rebeczko Agata 5,9
Jaruszewska Katarzyna 5,8
Kopydłowska Natalia 5,6
Urbaniec Olga 5,3
Żyglińska Karolina 5,3
Buryszek Magdalena 5,3
Flis Alicja 5,6
Stojanowska Agnieszka 5,4
Stupak Agnieszka 5,4
Buller Dagmara 5,1
Mróz Klaudia 5,0
Goszka Karolina 5,2
Grabowski Sebastian 5,7
Towarnicki Mateusz 5,0

 

STYPENDYŚCI w roku szkolnym 2008/2009

KLASY TRZECIE

KLASY DRUGIE

NAZWISKO I IMIĘ

ŚREDNIA

NAZWISKO I IMIĘ

ŚREDNIA

Bajak Kinga (3g)

5,8

Grabowski Sebastian (2f)

5,9

Poniedziałek Marta (3g)

5,8

Rebeczko Agata (2a)

5,8

Stojanowska Aleksandra(3b)

5,8

Stupak Agnieszka (2c)

5,6

Leszczyk Agnieszka (3g)

5,7

Flis Alicja (2c)

5,5

Borawska Anna (3b)

5,4

Jaruszewska Katarzyna(2a)

5,5

Jędrzejko Patryk (3g)

5,4

Niemiec Aleksandra (2a)

5,5

Kanarska Żaneta (3c)

5,4

Kopydłowska Natalia (2a)

5,3

Mazurek Marta (3b)

5,4

Żygylińska Karolina (2a)

5,3

Watral Joanna (3b)

5,4

Mróz Kamila (2e)

5,1

Markowska Patrycja (3c)

5,3

Stojanowska Agnieszka(2c)

5,1

Zaborowska Karolina (3a)

5,3

Styrcula Michał (2a)

5,1

Kotecka Karolina (3a)

5,1

Towarnicki Mateusz (2g)

5,1

Łukasik Paulina (3c)

5,1

Mieczkowska Magda (3c)

5,1

Kudera Mateusz (3a)

5,0

Wojtuściszyn Natalia (3b)

5,0


 UCZNIOWIE KLAS III – STYPENDYŚCI W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

  NAZWISKO I IMIĘ ŚREDNIA
1. Bartosiewicz Adam

5,1

2. Dudek Anita

5,4

3. Goszka Magdalena

5,1

4. Pisarek Jakub

5,0

5. Więckowska Aleksandra

5,2

6. Flis Natalia

5,1

7. Rupniak Agata

5,5

8. Przywitowski Arkadiusz

5,1

9. Wróblewski Patryk

5,2

10. Dunaj Anna

5,0

11. Strzykała Marika

5,0

12. Niemiec Sonia

5,2

13. Robota Jacqueline

5,0


Lista uczniów klas III otrzymujących w roku szkolnym 2006/2007 

Stypendium Burmistrza

 NAZWISKO I IMIĘ ŚREDNIA
Bijewski Krzysztof

5,1

Cielecka Marta

5,0

Grobelna Anna

5,1

Karol Martyna

5,0

Kuls Joanna

5,1

Kurzawska Marta

5,1

Laszko Paweł

5,0

Mistrzak Magda

5,0

Nauman Joanna

5,0

Pacynko Dariusz

5,7

Rubaszewski Bartosz

5,0

Rudzińska Katarzyna

5,1

Sikorski Damian

5,0

Szyndel Wojciech

5,0

Ślefarska Joanna

5,4

Świerzyńska Ewelina

5,4

Żak Anna

5,1

 

 Lista uczniów klas III otrzymujących w roku szkolnym 2005/2006 

Stypendium Burmistrza:

Aszyjczyk Jacek 5,1
Brodnicki Wojciech 5,0
Chaber Natalia 5,1
Czykałko Joanna 5,8
Gawroniak Dawid 5,0
Golemba Agata 5,4
Grudzień Marta 5,5
Kliczka Natalia 5,2
Kosior Marcin 5,2
Kostecka Beata 5,8
Kozik Dorota 5,1
Krajewska Elżbieta 5,0
Krasiński Adrian 5,0
Kultys Martyna 5,0
Kurzawska Joanna 5,3
Pisarek Magdalena 5,0
Siuciak Michał 5,0
Szpakowska Monika 5,0
Tyka Beata 5,4
Urbańska Marta 5,2
Wróblewska Paulina 5,0
Żak Ewa 5,4

 Lista uczniów klas III otrzymujących w roku szkolnym 2004/2005 Stypendium Burmistrza

Czajka Alicja 5,2
Czerniak Kamila 5,0
Czerwiński Damian 5,0
Górka Dagmara 5,0
Iwasieczko Anna 5,1
Kalinowska-Mikołajczuk Marta 5,3
Kocyba Aurelia 5,0
Kuls Beata 5,0
Laszko Anna 5,1
Nowak Kacper 5,1
Ostałowski Karol 5,1
Pacynko Agnieszka 5,3
Rabikowski Michał 5,2
Suchecki Jakub 5,0
Świerzyńska Zuzanna 5,1
Targoński Tomasz 5,1
Tokarzewska Barbara 5,4
Zaborowska Maja 5,1

 Uczniowie – wyróżniający się

NAJLEPSI GIMNAZJALIŚCI

roku szkolnego 2007/2008

KLASY PIERWSZE

Średnia

KLASY DRUGIE

Średnia

KLASY TRZECIE

Średnia

KLASA 1A

KLASA 2A

KLASA 3A

REBECZKO Agata

5,8

ZABOROWSKA Karolina

5,3

DUDEK Anita

5,6

JARUSZEWSKA Katarzyna

5,5

KOTECKA Karolina

5,1

GOSZKA Magdalena

5,4

NIEMIEC O

5,5

KUDERA Mateusz

5,0

STOJANOWSKA Karolina

5,3

KOPYDŁOWSKA Natalia

5,3

RYDEL Magdalena

4,9

WIĘCKOWSKA Aleksandra

5,3

ŻYGLIŃSKA Karolina

5,3

LASZKO Mariusz

4,8

HŁADYSZEWSKA Magdalena

5,1

STYRCULA Michał

5,1

MAZUREK Jakub

4,8

JĘDRZEJEWSKI Jędrzej

5,1

JÓZEFCZYN J

4,8

KLASA 2B

BARTOSIEWICZ Adam

4,9

OLEJNICZAK Kamila

4,8

STOJANOWSKA Aleksandra

5,8

KARASIŃSKI Kamil

4,9

KLASA 1B

BORAWSKA Anna

5,4

PISAREK Jakub

4,8

BURYSZEK M

4,9

MAZUREK Marta

5,4

KLASA 3B

KLASA 1C

WATRAL Joanna

5,4

WOJTUŚCISZYN Marta

5,4

STUPAK Agnieszka

5,6

WOJTUŚCISZYN Natalia

5,0

KULTYS Katarzyna

5,0

FLIS Alicja

5,5

PTASZKIEWICZ Piotr

4,9

WATRAL Aleksandra

5,0

STOJANOWSKA Agnieszka

5,1

KLASA 2C

KLASA 3C

KLASA 1E

KANARSKA Żaneta

5,4

FLIS Natalia

5,2

MRÓZ Kamila

5,1

MARKOWSKA Patrycja

5,3

TRZCIŃSKA Kamila

5,1

STANKIEWICZ Karolina

4,9

ŁUKASIK Paulina

5,1

KLASA 3E

TORCHAŁA Kamila

4,8

MIECZKOWSKA Magdalena

5,1

RUPNIAK Agata

5,4

KLASA 1F

BEDNARCZYK Katarzyna

4,8

PRZYWITOWSKI Arkadiusz

5,3

GRABOWSKI Sebastian

5,9

KLASA 2E

STRZYKAŁA Marika

5,3

GOSZKA K

4,9

PIKAUS Anna

4,8

WRÓBLEWSKI Patryk

5,3

KLASA 1G

KLASA 2F

DUNAJ Anna

5,1

TOWARNICKI Mateusz

5,1

BURZYŃSKA Agata

4,8

KOŁATA Karolina

5,1

ZADKA Marcin

4,8

KLASA 2G

KURCZ Karolina

5,1

BAJAK Kinga

5,8

ŚWIERSZCZ Aleksandra

4,9

PONIEDZIAŁEK Marta

5,8

WĄSOWICZ Aleksandra

4,9

LESZCZYK Agnieszka

5,7

KLASA 3F

JĘDRZEJKO Patryk

5,4

ROBOTA Jacqueline

5,4

BUCZEK Katarzyna

4,9

NIEMIEC Sonia

5,3

SOKOŁOWSKA Klaudia

4,9

BARTNIK Magdalena

4,9

KOMARNICKA Katarzyna

4,9

KLASA 3H

CICHOCKA Marlena

4,9

SIUBER Tomasz

4,9


WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ UCZNIOWIE
w roku szkolnym
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003